U subotu, 18. travnja 2015., održan je biskupijski susret ministranata. Na susretu su sudjelovali i ministranti iz naše župe. Program susreta je trajao od jutarnjih sati pa sve do kasnih popodnevnih. U 9,30 je bilo okupljanje ministranata, u našoj Katedrali, sa svih strana biskupije. U 10,00 sati je slavljena sv. misa koju je predvodio biskup Mate, uz koncelebraciju svećenika koji su doveli svoje ministrante. Nakon mise u dvorani Ivana Pavla II. u sv. Klari je uslijedio kviz znanja i prigodne društvene igre. Naša župa je iz znanja osvojila drugo mjesto, međutim, igra pantomime nam nije išla najbolje, te ukupni rezultat nije bio dovoljan za medalju. Nakon jutarnjeg dijela natjecanja u 13 sati u Sjemeništu je uslijedio predah i ručak nakon kojega se u 14 sati nastavilo sa sportskim natjecanjima nogometom, stolnim tenisom i šahom. U nogometu je naša ekipa briljirala, te smo pobjedom u finalu nad župom Svih Svetih iz Blata osvojili turnir. Stolni tenis nam je također išao od ruke. Naš Đivo Vidojević je osvojio prvo mjesto. U šahu smo smo se hrabro borili, no ostvarene pobjede nisu bile dovoljne za neku od medalja. Čestitamo svim ministrantima naše župe koji su sudjelovali na ovom Biskupijskom susretu i opet nas učinili ponosnima, a oni su: Tomislav Cvjetović, Tomislav Matić, Dominik Lončarić, Domagoj Radivojević, Đivo Vidojević, Hrvoje Oreč, Ivan Perić, Zvonimir Perić, Miho Lončarić i Lovro Putica.